» » Новий голова ОБСЄ прибув з робочим візитом на південь Донбасу

 
 
 

Новий голова ОБСЄ прибув з робочим візитом на південь Донбасу

Автор: Соб.инф от 1-02-2018, 18:57, посмотрело: 107

0 Новий голова ОБСЄ прибув  з робочим візитом на південь ДонбасуМіністр закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії, голова ОБСЄ Анджеліно Альфано прибув з робочим візитом на південь Донбасу. Його супроводжував Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Разом з Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним він відвідав Маріуполь, побував у маріупольському офісі ОБСЄ, проїхав маршрутом патрулювання спостережної місії до КПВВ "Гнутове".

В аеропорту Маріуполя голова ОБСЄ розповів журналістам, що для нього було дуже важливо самому побачити та дізнатися, як живуть мешканці регіону. Він зазначив, що Маріуполь живе звичайним життям. Але на лінії розмежування на КПВВ Гнутове - зовсім інша картина.

«Для мене неприпустимо, що в Україні, як в серці Європи, відбувалися речі, які ми зараз спостерігаємо на Донбасі. Я вважаю, що кожен повинен виконувати свої обов'язки для досягнення мирного врегулювання ситуації. Саме в цьому контексті та з цими переконаннями я починаю свою діяльність у якості діючого глави ОБСЄ», - підкреслив Анджеліно Альфано.

"Важливі меседжі від пана Альфано - щодо безумовної підтримки територіальної цілісності України та якнайшвидшого відновлення миру. Підтримка міжнародної спільноти вкрай важлива для України. Лише спільними зусиллями можна примусити Росію до миру", - зазначив голова ДВЦА Павло Жебрівський в facebook.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *