» Материалы за 30.11.2018

 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

У Маріуполі переглянули вартість харчування у школах і дитсадках

Автор: Соб.инф от 30-11-2018, 13:48, посмотрело: 105

0 У Маріуполі переглянули вартість харчування у школах і дитсадкахНа сесії Маріупольської міської ради депутати встановили граничні норми вартості харчування для учнів закладів загальної середньої освіти, дитячого будинку змішаного типу «Центр опіки» та закладів дошкільної освіти. Нові зміни вступлять у дію з 1 січня 2019 року.

Згідно з проектом рішення вартість харчування в закладах загальної середньої освіти буде складати до 23 грн. Для вихованців дитячого будинку змішаного типу «Центр опіки» – до 60 грн.

У закладах дошкільної освіти вартість харчування розподілене наступним чином. В групах загального розвитку, інклюзивних та спеціальних групах (для дітей старше трьох років): з режимом перебування 9, 10,5, 12 годин – до 38 грн на добу; з режимом перебування 24 години – до 39,9 грн на одну добу.

Категория: Экономика / Новости

 

Україна обмежила в'їзд чоловікам із РФ

Автор: Соб.инф от 30-11-2018, 13:38, посмотрело: 33

0 Україна обмежила в'їзд чоловікам із РФУкраїна обмежила в’їзд чоловікам-росіянам віком від 16 до 60 років. Про це заявив голова Державної прикордонної служби Петро Цигикал під час наради з обороноздатності.

"В пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. На сьогодні обмежено в'їзд іноземців, перш за все громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ віком від 16 до 60 років, особи чоловічої статі. Що стосується громадян України - ніяких обмежень, відповідно, не існує. В разі обстановки гуманітарного характеру пропуск громадян Російської Федерації, які їдуть на похорони чи з якоюсь іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо", - зазначив він.

В свою чергу Порошенко висловив рекомендацію посилити вимоги до реєстрації громадян РФ в областях, в яких введено воєнний стан.

Категория: Военный конфликт