» Материалы за 05.09.2018

 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

У Маріуполі знайшли значне перевищення у воді вмісту кишкової палички

Автор: Соб.инф от 5-09-2018, 22:40, посмотрело: 158

7 У Маріуполі знайшли значне перевищення у воді вмісту кишкової паличкиМаріупольський міський філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» інформує про результати моніторингових досліджень морської води.

За мікробіологічними показниками проводились дослідження проб морської води в зоні міських пляжів (5 створів - місць відбору проб). Найбільш часто відхилення за показником (кількість лактозопозитивних кишкових паличок - ЛКП) реєструвалися в пробах з створу №112 (орієнтир готель «Турист») від 13000 до 240 000 на 1дм.куб. По одному разу - в пробах з створів №111 (пляж Лівобережного району, район водної станції) і створ №114 (п.Песчаное) -6200 в 1дм.куб при нормативній величині до 5000 в 1дм.куб.

Разом з тим, патогенні (хвороботворні) мікроорганізми,

Категория: Происшествия

 

У Мариуполь прибула Міністр закордонних справ Норвегії Іне Серейде

Автор: Соб.инф от 5-09-2018, 22:19, посмотрело: 102

3 У Мариуполь прибула Міністр закордонних справ Норвегії Іне СерейдеМіністр Норвегії вперше відвідала Україну. Візит у нашу країну вона почала з Донецької області в супроводі заступника Міністра закордонних справ України Василія Боднара та Посла України в Норвегії В'ячеслава Яцюка. Делегація побувала на контрольно-пропускному пункті "Пищевик" та школі в Талаковці.

Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Серейде ознайомився з роботою контрольно-пропускного пункту «Пищевик», де поспілкувалась з прикордонниками, керівництвом області та міста. А оскільки Норвегія реалізує проект «Безпечна школа» і працює над тим, щоб Україна перейняла цю практику, вона відвідала школу в селищі Талакова.

«Це мій перший візит у Маріуполь. Ми тут з гуманітарною місією і будемо продовжувати работу у цій сфері,

Категория: Экономика / Новости

 

Авіація відпрацювала захист узбережжя Азовського моря

Автор: Соб.инф от 5-09-2018, 21:36, посмотрело: 151

26 Авіація відпрацювала захист узбережжя Азовського моряАвіація і протиповітряна оборона, які входять до складу Об'єднаних сил, провели тренування, під час якого відпрацювали захист у напрямку Азовського моря. Про це повідомили у прес-службі штабу операції Об'єднаних сил (ООС) на сторінці у facebook.

Так, у тренуванні взяли участь винищувач, штурмова і транспортна авіація Збройних Сил України (ЗСУ), армійська авіація Сухопутних військ, частини і підрозділи зенітних ракетних військ, протиповітряна оборона, підрозділи радіотехнічних військ, а також сили радіоелектронної боротьби і розвідки ЗСУ.

Сили ООС, в основному, відпрацювали ведення радіолокаційної розвідки, прорив системи ППО, удари штурмовою авіацією по надводних і морських цілях, перехоплення і знищення винищувальної авіації,

Категория: Военный конфликт