» Материалы за 06.04.2018

 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Патрульна поліція Маріуполя отримала блокіратори коліс для вантажних автомобілів

Автор: Соб.инф от 6-04-2018, 18:25, посмотрело: 106

0 Патрульна поліція Маріуполя отримала блокіратори коліс для вантажних автомобілівМіська влада передали представникам патрульної поліції Маріуполя п'ять блокіраторів коліс для вантажних автомобілів. Це унеможливлять рух вантажівок з габаритними та ваговими порушеннями. Повідомляє патрульна поліція в facebook.

Дані пристрої призначені для заборони руху вантажного автотранспорту, вагові або габаритні параметри якого перевищують нормативні, або який рухається без відповідних дозвільних документів. Тож відтепер, при виявлені вантажівок з порушеннями, їх рух буде механічно обмежено до усунення виявлених недоліків або оформлення відповідних документів. Планується, що блокатори будуть знаходитися в автомобілях патрульної служби.

Це дозволить впроваджувати спільні заходи державного

Категория: Авто

 

Повернення всіх окупованих загарбником територій здійснюватиметься в цивілізований спосіб - Полторак

Автор: Соб.инф от 6-04-2018, 15:25, посмотрело: 220

1 Повернення всіх окупованих загарбником територій здійснюватиметься в цивілізований спосіб - ПолторакЗакон "Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях" допоможе повернути контроль Києва над захопленим Донбасом. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю "Урядовому кур".

"Він створює передумови повернення окупованого Донбасу. Цей закон уможливлює ефективне утримання зайнятих нами позицій, не даючи ворогові шансів захоплення нових територій. І він сприяє підготовці до визволення українських земель", – зауважив він.

При цьому Полторак наголосив: "Ми не плануємо проводити широкомасштабні наступальні дії та здійснювати захоплення території так, як це робила Росія в Чечні, знищуючи тисячі мирних жителів.

Категория: Военный конфликт