» Материалы за 30.01.2018

 
 
 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Внутрішньо переміщеним особам підвищили розміри щомісячної допомоги

Автор: Соб.инф от 30-01-2018, 20:52, посмотрело: 161

0 Внутрішньо переміщеним особам підвищили розміри щомісячної допомоги17 січня 2018 року постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 3 Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг», збільшені розміри щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання , в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, дітям, особам, які отримують пенсії, і їх граничний розмір, який виплачується на сім'ю.

Документ розроблено на виконання окремого доручення Прем'єр-міністра України у зв'язку з необхідністю посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Зазначеною постановою збільшується розмір грошової допомоги особам, які отримують пенсії, і сім'ям, у складі

Категория: Экономика / Новости

 

СБУ викрила оборудку із земельними ділянками у селі Білосарайська коса

Автор: Соб.инф от 30-01-2018, 20:26, посмотрело: 194

0 СБУ викрила оборудку із земельними ділянками у селі Білосарайська косаСпівробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою Донецької області викрили оборудку посадовців із земельними ділянками на узбережжі Азовського моря. Повідомляє прес-служба відомства.

Правоохоронці задокументували, що депутати сільради та чиновники місцевого відділу Держгеокадастру протягом 2010-2012 років незаконно виділили понад тридцять земельних ділянок по десять соток кожна у селі Білосарайська коса. Зловмисники, з порушенням вимог чинного законодавства щодо охорони прибережної водозахисної смуги, штучно нарощували територію коси, підсипаючи на ділянки будівельні відходи та сміття.

Власниками незаконних ділянок ставали родичі та спільники чиновників. Оперативники спецслужби

Категория: Экономика / Новости