» » Маріупольський порт уклав договір на будівництво першої черги зернового терміналу

 
 
 

Маріупольський порт уклав договір на будівництво першої черги зернового терміналу

Автор: Соб.инф от 19-04-2018, 17:52, посмотрело: 94

0 Маріупольський порт уклав договір на будівництво першої черги зернового терміналу18 квітня Маріупольський торговий порт і ТОВ "Риола-Модуль ЛТД" підписали всі необхідні документи, які дозволять генпідряднику почати роботи з будівництва першої черги зернового терміналу. Повідомляє прес-служба підприємства.

Згідно з контрактом, ТОВ «Риола-Модуль ЛТД» взяло на себе зобов'язання побудувати за 14 місяців першу чергу об'єкта потужністю до півтора мільйонів тонн на рік.

Як зазначили в порту, початок роботи по будівництву зернового термінала на підприємстві намітили в 2015 році. Для цього був спроектований і узгоджений проект. Відповідного до нього, на завершальній стадії порт зможе переробляти щорічно близько 2,5 мільйонів тонн зернових вантажів.

"Всі наші дії ми намагалися проводити відкрито і публічно. Це стосується укладення контрактів на поставку обладнання, виготовлення, а потім монтаж зернозавантажувальної машини, відкритих торгів на генпідряд з будівництва терміналу", - зазначив директор порту Олександр Олійник.

Керівник компанії-виконавця Володимир Духович запевнив портовиків, що для його фірми підписання контракту - подія історична і що всі роботи будуть виконані якісно і в строк.

Нагадаємо, на початку квітня на четвертому причалі Маріупольського порту пройшли приймальні випробування суднонавантажувальної машини німецької компанії NEUERO для майбутнього зернового комплексу.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *