» » В Україні хочуть спростити обіг металобрухту

 
 
 

В Україні хочуть спростити обіг металобрухту

Автор: Соб.инф от 23-01-2018, 10:22, посмотрело: 229

0 В Україні хочуть спростити обіг металобрухту17 січня у Верховній Раді зареєстрували законопроект № 7497 «Про детінізацію ринку металургійної сировини (про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо операцій з металобрухтом)». Повідомляє Югінформ.

Ключовими нововведеннями, передбаченими документом, є скасування розподілу металобрухту на промисловий і побутовий, спрощення вимог до заготівлі брухту (без його переробки), галузева дерегуляція та спрощення готівкових розрахунків з фізособами. Крім того, законотворцi пропонують зняти кримінальну відповідальність за операції з брухтом господарюючими суб'єктами, не включеними до спеціального переліку.

На думку експертів, запропоновані заходи одночасно несуть серйозні ризики. Також у них убачається потужне лобі металургів, які не стільки хочуть привести до ладу галузь, скільки мають намір з лишком забезпечити себе сировиною. Зокрема, критики законопроекту вважають, що скасування заборони на здавання до пунктів прийому металу промислового брухту може призвести до руйнування міських комунікацій та інфраструктурних об'єктів.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *