Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

У Маріуполі відкриють лабораторію для стерилізації тварин за 2 млн грн

Автор: Соб.инф от Вчера, 12:53, посмотрело: 13, комментарии 0

У Маріуполі відкриють лабораторію для стерилізації тварин за 2 млн грнУ Маріуполі на базі центру “Щасливі тварини” відкриють нову лабораторію зі стерилізації безпритульних тварин. Цей проєкт міської ради і обласної державної адміністрацієї коштуватиме 2 млн гривень. Про це повідомляє Донеччина.TV в Youtube.

Зазначається, що зводити унікальний центр почали ще в грудні 2020 року, але через погодні умови активні роботи почались лише нещодавно. Новий центр включатиме дві нові операційні, 12 вольєрів для котів та собак, і буде оснащений сучасним обладнанням.

Фінансування на створення лабораторії відкрито за рахунок коштіфв Фонду охорони навколишнього середовища та природніх ресурсів Донецької області.

Центр збільшить можливості надання допомоги безпритульним тваринам і зменьшить іх кількість на

Категория: Экономика / Новости

 

У Маріуполі відкрито поліцейський хаб

Автор: Соб.инф от 11-04-2021, 17:03, посмотрело: 67, комментарии 0

У Маріуполі відкрито поліцейський хаб9 квітня у Маріуполі відкрито перший в Україні поліцейський хаб "Відкрита поліція". Громадський центр із вільним доступом для громадян призначений для проведення публічних дискусій, заходів, тренінгів. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Зазначається, що громадяни спільно з правоохоронцями братимуть безпосередню участь у розробці та ухваленні рішень щодо створення безпечного середовища. Інновація сприятиме покращенню якості поліцейських послуг, адже громада отримає саме той сервіс, який їй потрібен.

"Лише спільні зусилля дозволять глибше відчути потреби громади, більш гнучко та ефективно реалізовувати правозахисну політику. Створення єдиного безпекового простору є одним з пріоритетів діяльності Національної поліції, найбільш масштабним проєктом якої є

Категория: Экономика / Новости

 

Метінвест з 1 травня підвищить зарплати виробничому персоналу

Автор: Соб.инф от 10-04-2021, 18:25, посмотрело: 29, комментарии 0

Метінвест з 1 травня підвищить зарплати виробничому персоналуМетінвест з 1 травня 2021 року диференційовано підвищує заробітну плату виробничому персоналу своїх українських підприємств. Про це йдеться в прес-релізі групи.

Наголошується, що упродовж квітня компанія застосує диференційований підхід до перегляду зарплат і повідомить, наскільки виростуть зарплати різних категорій співробітників.

"Метінвест високо цінує внесок своїх співробітників і має намір і надалі залишатися лідером за рівнем продуктивності та мотивації персоналу. Група відстежує рівень інфляції та відтоку кадрів, тому рішення про перегляд зарплат буде вивіреним... Метінвест сфокусується на тому, щоб вирівняти оклади робітників, які виконують однакові завдання в рамках однієї професії і кваліфікації. Підвищення окладу поки не торкнеться

Категория: Экономика / Новости

 

У Маріуполі витратять 3,6 млн грн на підтримку влади у ЗМІ

Автор: Соб.инф от 5-04-2021, 06:31, посмотрело: 59, комментарии 0

У Маріуполі витратять 3,6 млн грн на підтримку влади у ЗМІМаріупольська міська рада витратить 3,65 мільйона гривень бюджетних коштів на висвітлення своєї діяльності у 2021 році, користуючись послугами місцевих ЗМІ. Представники обласної влади, а це ОДА та обласна рада Донецької області, впораються без інформаційної підтримки медіа, це сказано у відповідних відповідях на інформзапити. Про це повідомляє Інституту масової інформації.

На Донеччині запити від Інституту отримали Донецька обласна державна адміністрація, що розташована в Краматорську, Донецька обласна рада, а також міська рада в Маріуполі.

Відповіді на всі три запити від регіональної представниці ІМІ були отримані у встановлені законом терміни. Так, в обласній державній адміністрації відповіли, що не є розпорядниками такої інформації, та переспрямували запит до військово-

Категория: Экономика / Новости

 

"Укрзалізниця" запускає поїзди між Харковом та Маріуполем

Автор: Соб.инф от 4-04-2021, 20:46, посмотрело: 59, комментарии 0

"Укрзалізниця" запускає поїзди між Харковом та Маріуполем9 квітня "Укрзалізниця" відновлює рух поїздів з Харкова до Маріуполя і назад. Про це йдеться на офіційному сайті перевізника.

Поїзд 77/78 сполученням Харків-Маріуполь буде відправлятися з Харкова по понеділках, середах і п'ятницях, а назад з Маріуполя - по вівторках, четвергах і неділях.

Зазначається, що поки запуск планується зробити тимчасовим, до 28 травня цього року, з метою вивчення попиту та заповненості. Якщо маршрут користуватиметься популярністю серед пасажирів, він стане регулярним.

Нагадаємо, перший поїзд відправляється з Харкова у п'ятницю в 16:23 годин, тривалість поїдки складає 14 годин.

Категория: Экономика / Новости

 

"Азовсталь" получила сертификат на судовую сталь от классификатора США

Автор: Соб.инф от 4-04-2021, 19:32, посмотрело: 49, комментарии 0

"Азовсталь" получила сертификат на судовую сталь от классификатора СШАМеталлургический комбинат "Азовсталь" получил сертификат соответствия производства непрерывнолитых слябов и листового проката для судостроения по правилам American Bureau of Shipping. Об этом говорится в сообщении Metinvest.Media.

Комбинат прошел сертификационный аудит классификационного общества American Bureau of Shipping. Основная цель проверки – ресертификация меткомбината в качестве производителя непрерывнолитых слябов и листового проката для судостроения по правилам общества.

Аудит включал документарную проверку соответствия технологии производства судовой стали требованиям бюро и участие в сертификационных испытаниях судовой стали в цехе механических испытаний.

Категория: Экономика / Новости

 

Французька компания почне будівництво заводу з виробництва питної води у Маріуполі у наступному році

Автор: Соб.инф от 1-04-2021, 20:09, посмотрело: 84, комментарии 0

Французька компания почне будівництво заводу з виробництва питної води у Маріуполі у наступному роціФранцузька компания Beten Ingenierie планує розпочати будівництво заводу з виробництва питної води у Маріуполі відповідно до графіка у 2022 році. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції ТОТ України.

Зазначається, що в рамках реалізації проєкту розглядаються декілька варіантів розташування заводу. Також очікується вирішення питань з модернізації та технічного переобладнання наявних насосних станцій та інженерних мереж в межах міста Маріуполь.

Нагадаємо, проекту будівництва заводу з виробництва питної води у Маріуполі фінансується Францією на умовах надання Уряду України пільгового кредиту 64 млн євро на строк 30 років за відсотковою ставкою 0,08% річних у перші 10 років.

Категория: Экономика / Новости

 

Для маріупольської лікарні придбали томограф

Автор: Соб.инф от 30-03-2021, 09:59, посмотрело: 143, комментарии 0

Для маріупольської лікарні придбали томографВ приймальному відділенні однієї з опорних лікарень Маріуполя встановили сучасний томограф. Його придбали за кошти державного бюджету. Про це повідомляє пресслужба Донецької облдержадміністрації.

Усього для Донеччини купили 4 комп’ютерних томографи. Їх загальна вартість 55540,0 тис. грн. Гроші для обладнання брали з фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.

Окрім Маріуполя інші три комп'ютерних томографи поставили до закладів охорони здоров’я міст Волноваха, Краматорськ та Селидове. В лікарнях двох останніх міст вже розпочато їх використання в тестовому режимі.

Комп'ютерна томографія (КТ) це метод рентгенівського сканування, за допомогою якого можна перевірити органи

Категория: Экономика / Новости

 

В Мариуполе уволили руководителей КП "Мариупольавтодор"

Автор: Соб.инф от 30-03-2021, 09:17, посмотрело: 88, комментарии 0

В Мариуполе уволили руководителей КП "Мариупольавтодор"Вадим Бойченко подписал распоряжение об увольнении руководителя КП "Мариупольавтодор" Дмитрия Чучмая, начальника службы ремонта Дмитрия Домашенко, начальника участка приготовления асфальтобетонной смеси Олега Богданова. Причина – грубые нарушения должностных инструкций.

Заместитель городского головы Аркадий Мешков отметил, департаментом внутренней безопасности и предотвращения коррупции были установлены нарушения в виде организации излишков асфальтной смеси, закупок товаров подрядчиками по завышенным ценам. Также был выявлен сговор должностных лиц с целью предоставления преимущества определенным подрядчикам для выполнения работ.

"Была организована служебная проверка данных фактов. Они были подтверждены. По итогу проверки был

Категория: Экономика / Новости

 

Французькі експерти презентували пропозиції щодо розвитку пляжних зон Маріуполя

Автор: Соб.инф от 25-03-2021, 21:13, посмотрело: 180, комментарии 0

Французькі експерти презентували пропозиції щодо розвитку пляжних зон МаріуполяЗгідно з концепцією, кожен міський пляж повинен отримати свою відмінність. За словами представника компанії Beten Ingenierie Жан-Батиста Фаріона, Центральний пляж може стати повноцінною міською набережною, Піщанка - зоною біля природного заповідника "Меотида", а Лівобережний - місцем сімейного відпочинку з унікальною флорою і фауною. Про це повіідомляє пресслужба міськради.

"На Лівобережному пляжі є природна лагуна. Ми пропонуємо облаштувати пункт спостереження за птахами. Важливо мінімізувати штучні втручання і все облаштування вписати в унікальне природне середовище", - розповів Жан-Батист Фаріон.

Для комплексного туристичного розвитку французька сторона запропонувала налагодити зв'язок із заповідниками і природними зонами, які знаходяться за

Категория: Экономика / Новости

 

Бойченко відсторонив від посади директора "Маріупольавтодора" і двох його заступників

Автор: Соб.инф от 25-03-2021, 11:41, посмотрело: 146, комментарии 0

Бойченко відсторонив від посади директора "Маріупольавтодора" і двох його заступників22 березня мер Маріуполя Вадим Бойченко підписав розпорядження про відсторонення від посади директора КП "Маріупольавтодор" Дмитра Чучмая, начальника служби ремонтів Дмитра Домашенко, начальника дільниці з приготування асфальтобетонної суміші Олега Богданова. Відповідний документ розміщений на сайті міськради.

В розпорядженні зазначається, що відносно Дмитра Чучмая та його замів проводиться службове розслідування, на період якого вони усуваються від виконання своїх обов'язків.

Проведення службового розслідування здійснюється на підставі доповідної записки заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мєшкова А. В..

В документі згадується про можливе порушення посадовими особами двох законів - "Про запобігання

Категория: Экономика / Новости

 

Україна і Німеччина реалізують перший спільний проект з виробництва водневого палива

Автор: Соб.инф от 23-03-2021, 15:20, посмотрело: 154, комментарии 0

Україна і Німеччина реалізують перший спільний проект з виробництва водневого паливаНімеччина і Україна узгодили перший пілотний проект з виробництва водневого палива. Учасником проекту з німецької сторони виступає компанія Siemens, з української – ДТЕК. Про це пише німецької видання Handelsblatt з посиланням на джерела в урядових колах.

Зазначається, що в рамках проекту на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча буде встановлено електролізер, потужністю 8,5 МВт. Вартість обладнання – 25 млн євро. Згенерована енергія буде використовуватися для виробництва сталі з низькими викидами СО2.

На думку Hanledsblatt, Україна стане ключовим партнером Євросоюзу в реалізації програми Green Deal. Передбачається, що Україна в середньостроковій перспективі буде експортувати в ЄС 7,5 ГВт «зеленого» водню, що становить 20% від плану водневої генерації Євросоюзу до 2030 року (40 ГВт).

Категория: Экономика / Новости

 

В 2021 году изменятся требования к стажу

Автор: Соб.инф от 21-03-2021, 07:42, посмотрело: 247, комментарии 0

В 2021 году изменятся требования к стажу В Украине в 2022 году хотят ужесточить требования к трудовому стажу. Как и в текущем году, норму стажа увеличат на 12 месяцев. Также увеличатся и требования для тех, кто сможет выйти на заслуженный отдых в 63 года. Об этом говорится в законе "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании".

В 2022 году в Украине изменятся требования к трудовому стажу. Так, на пенсию в 60 лет смогут выйти те, у кого есть 29 лет стажа. Минимальное требование увеличится еще на 12 месяцев. Чтобы докупить год стажа, придется заплатить 31 680 грн. Чтобы выйти на пенсию в 63 года - от 19 до 29 лет стажа; чтобы выйти в 65 лет - до 19 лет.

Так, в Украине поэтапно повышается требование для выхода на пенсию в 60 лет. В 2021-ом - это 28 официально отработанных лет, а в 2022-ом - уже 29 лет. В 2028-ом граница увеличится до 35.

Категория: Экономика / Новости

 

Зеленский анонсировал введение экономического паспорта для несовершеннолетних

Автор: Соб.инф от 20-03-2021, 16:20, посмотрело: 239, комментарии 0

Зеленский анонсировал введение экономического паспорта для несовершеннолетних19 марта Президент Владимир Зеленский после заседания СНБО напомнил, что согласно Конституции, недра являются собственностью всего народа Украины. Об этом говорится в видеообращении на странице Офиса Президента в Facebook.

"Времена, когда существовал список фамилий, которые считались украинским народом и могли владеть и пользоваться недрами, - эти времена закончились. В контексте этого хочу сообщить, что вскоре мы предложим механизм для воплощения в жизнь одного из моих предвыборных обещаний, а именно - об экономическом паспорте украинца. По нему все дети, рожденные в Украине, к моменту наступления 18 лет, смогут получать средства от использования и добычи недр Украины, которые будут накапливаться на их персональном депозитном счете в банке, и после достижения совершеннолетия смогут быть потрачены ими для

Категория: Экономика / Новости

 

В Мариуполе заменили более 180 шкафов управления электросетями

Автор: Соб.инф от 19-03-2021, 11:36, посмотрело: 177, комментарии 0

В Мариуполе заменили более 180 шкафов управления электросетями"Горсвет" заменил 182 шкафа управления во всех районах города для улучшения экономии электроэнергии. Работы проводились в рамках внедрения автоматизированной системы коммерческого учета электроэнергии. Всего планируется заменить 260 трансформаторов. Об этом рассказал заместитель директора по производству предприятия Алексей Чуйко.

"Внедрив этот проект, "Горсвет", как потребитель, переходит в категорию "А". Имеет право оплачивать стоимость электроэнергии почасово. Стоимость одного кВт будет минимальной в разрезе суммы. Заменили шкафы, которые потребляли наибольшее количество электроэнергии", - отметил Чуйко.

Он добавил, что стоимость проекта составляет около 10 млн грн. Планируется, что срок окупаемости проекта займет от 3 до 4 лет и будет ориентироваться на цену электроэнергии.

Категория: Экономика / Новости

 

Донеччина отримає близько 1 млр грн на "Велике будівництво"

Автор: Соб.инф от 18-03-2021, 09:32, посмотрело: 185, комментарии 0

Донеччина отримає близько 1 млр грн на "Велике будівництво"Близько одного мільярда гривень отримає Донецька область на реалізацію інфраструктурних проєктів в рамках президентської програми "Великого будівництва". Про це під час брифінгу у Донецькій ОДА заявив міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

Він зазначив, що Донецька область має найвищий показник щодо розподілу частки з Державного фонду регіонального розвитку.

Зазначається, що за результатами минулого року Донецька ОДА спільно з органами місцевого самоврядування першими в Україні реалізували проєкти "Великого будівництва".

"Програма "Велике будівництво» продовжиться як у 2021 році, так і в наступних роках. А на 2021 рік у Донецькій області заплановано ще більшу кількість проєктів – це 34

Категория: Экономика / Новости

 

Міносвіти звільнило від ДПА учнів 4 та 9 класів

Автор: Соб.инф от 18-03-2021, 09:04, посмотрело: 158, комментарии 0

Міносвіти звільнило від ДПА учнів 4 та 9 класівМіністерство освіти і науки звільнило від проходження державної підсумкової атестації у 2020-2021 навчальному році учнів 4 та 9 класів через складну епідеміологічну ситуацію. Про це повідомляється на сайті МОН.

"Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України", – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у пресслужбі міністерства, рішення ухвалено у зв’язку зі встановленням для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації. При цьому підставою для оголошення режиму НС є перевищення порогового рівня захворюваності на COVID-19.

Категория: Экономика / Новости

 

"Метинвест" направил на спасение экономики более 22 млрд грн налогов

Автор: Соб.инф от 15-03-2021, 16:30, посмотрело: 214, комментарии 0

"Метинвест" направил на спасение экономики более 22 млрд грн налоговВо время эпидемии коронавируса группа "Метинвест" отказалась от "налоговых каникул" и уплатила более 22 миллиардов гривень налогов. Об этом сообщает "24 канал".

Так, во время кризисного 2020-го "Метинвест" перечислил в бюджеты всех уровней 22,1 млрд грн налогов и сборов (это примерно половина налогов от того, что собирает государство за месяц со всех предприятий и компаний).

Отмечается, что уровень уплаченных в прошлом году налогов компанией стал на 5% выше уровня докризисного 2019-го. Благодаря таким отчислениям в 2020-м была выполнена доходная часть бюджета.

Так, значительную часть этих средств направили в местные бюджеты. Таким образом, в разгар пандемии

Категория: Экономика / Новости

 

Ахметов у лідерах рейтингу найбагатших бізнесменів України

Автор: Соб.инф от 14-03-2021, 09:13, посмотрело: 204, комментарии 0

Ахметов у лідерах рейтингу найбагатших бізнесменів УкраїниРінат Ахметов з капіталом у $7,6 млрд очолив рейтинг найбагатших бізнесменів України. Про це повідомляє Forbes Україна.

Згідно з оновленим рейтингом видання "Forbes Україна", його статки, як самого багатого в списку українських бізнесменів, збільшилися з $2,8 до $7,6 млрд. Тепер Ахметов займає 330-е місце в рейтингу найбагатших людей у світі. Найбільші його активи - компанії "Метінвест" ($ 3,3 млрд) і ДТЕК ($ 2,1 млрд).

Друге місце посів бізнесмен Віктор Пінчук. З червня 2020 року його статки зросли з $1,4 млрд до $2,5 млрд. З цієї суми $800 млн - нерухомість, $700 млн - гроші, а $500 млн - компанія Interpipe.

Третій у рейтингу - Костянтин Жеваго. Його статки збільшилися з $1,1 млрд до $2,1 млрд. Найбільший актив

Категория: Экономика / Новости

 

Сеть АТБ поднимает цены на продукты

Автор: Соб.инф от 14-03-2021, 08:34, посмотрело: 195, комментарии 0

Сеть АТБ поднимает цены на продуктыВ сети супермаркетов "АТБ" заявили, что повышение цен произошло из-за подорожания сырья и топлива. Об этом сообщает пресс-служба компании.

"Ценообразование в магазинах сети "АТБ" напрямую зависит от собственных отпускных цен поставщиков и производителей товаров. Безусловно цена на газ, бензин и дизельное топливо является существенной составляющей трат каждого предприятия. На текущий момент практически все поставщики, з которыми сотрудничает компания "АТБ-Маркет", заявили о повышении цен на продукцию в рамках от 5% до 25%", - говорится в сообщении.

В компании отметили, что повышение цен зависит не только от стоимости топлива, но и от существенного возрастания цен на сырьевые товары (сахар, мука, подсолнечное масло и т.п.).

Категория: Экономика / Новости

 

"Донецькоблгаз" можуть повернути державі - Данілов

Автор: Соб.инф от 11-03-2021, 18:47, посмотрело: 196, комментарии 0

"Донецькоблгаз" можуть повернути державі - ДаніловПАТ "Донецькоблгаз" може бути повернутий до державної сфери управління в разі виявлення порушень. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов на засіданні Ради національної безпеки і оборони України.

"З'ясувалося, що власниками "Донецькоблгазу" є дві компанії, які чомусь зареєстровані в Гонконгу. Ці дві компанії зараз будуть перевірені. В разі виявлення тих чи інших порушень "Донецькоблгаз" буде повернений до державної сфери управління найближчим часом", - розповів Данілов.

За його словами, "Донецькоблгаз" ухвалив рішення про припинення постачання газу в Донецькій області з невідомих причин.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що за фактом відключення від газу 59

Категория: Экономика / Новости

 

На СРЗ звільняють усіх працівників

Автор: Соб.инф от 11-03-2021, 08:55, посмотрело: 198, комментарии 0

На СРЗ звільняють усіх працівниківУ Маріуполі усі співробітники ТОВ "Судноремонтний завод" (АСРЗ) отримали повідомлення про звільнення. Про це повідомляє пресслужба предприємства.

"ДП "Регістр судноплавства України" офіційно повідомив ТОВ "СРЗ", що основною причиною відмови від перевірки ГТС є відсутність у підприємства статусу експлуатуючої організації, в зв'язку з закінченням договору оренди ЦМК ще в 2016 році", - заявили на предприємстві.

Там зазначили, що в результаті такого рішення відбулась повна зупинка діяльності підприємства і простій трудового колективу з 560 фахівців. Днями працівники АСРЗ були ознайомлені з наказом про початок процедури звільнення.

"Через блокування нашої діяльності незаконним рішенням капітана Маріупольського морського порту ми змушені

Категория: Экономика / Новости

 

В Мариуполе завершается строительство дома для сотрудников СБУ (фото)

Автор: Соб.инф от 5-03-2021, 19:11, посмотрело: 254, комментарии 0

В Мариуполе завершается строительство дома для сотрудников СБУ (фото)В Центральном районе Мариуполя завершается строительство 9-этажного дома для сотрудников СБУ. Строительство ведет компания "Трест Житлобуд". Об этом сообщает Югинформ.

Согласно сметной документации, которая была опубликована в системе публичных закупок Прозорро, сдача в эксплуатацию многоэтажки для сотрудников СБУ по пр. Мира 119-а запланирована на декабрь текущего года. Сейчас в доме ведутся завершающие отделочные работы и установка технического оборудования.

Согласно проекту, дом имеет автономную систему отопления и рассчитан на 90 квартир, в том числе - 18 однокомнатных, 54 двухкомнатных и 18 трехкомнатных. Он будет располагать собственной автостоянкой, детской и спортивной площадками.

Категория: Экономика / Новости

 

На соціальні об'єкти Донеччини спрямують понад 800 млн грн

Автор: Соб.инф от 5-03-2021, 17:50, посмотрело: 186, комментарии 0

На соціальні об'єкти Донеччини спрямують понад 800 млн грнУ Донецькій області в межах програми «Велике будівництво» на об'єкти соціального напрямку в 2021 році спрямують понад 800 млн грн. Про це повідомили в Донецькій обласній держадміністрації.

«По Донецькій області у 2021 році планується реалізувати 25 проєктів у межах програми президента України «Велике будівництво». Обсяг фінансування більш ніж 800,0 млн грн, з яких 50% державних коштів, 50% - обласного та місцевих бюджетів», - сказали в ОДА.

Там уточнили, що з 25 проєктів планується реалізувати: 8 садочків у містах Костянтинівка, Маріуполь, Мирноград, Новогродівка, Добропілля; 10 шкіл у містах Авдіївка, Бахмут, Маріуполь, Новогродівка, Родинське, Торецьк, Лиман та у смт. Новоекономічне; 4 заклади медицини та соціального захисту в містах Святогірськ і Краматорськ; 2

Категория: Экономика / Новости

 

В Мариуполь завезли первые 500 доз вакцин от Covid-19

Автор: Соб.инф от 2-03-2021, 19:45, посмотрело: 177, комментарии 0

В Мариуполь завезли первые 500 доз вакцин от Covid-19500 доз вакцины Covishield доставили в Центр первичной медико-санитарной помощи №2. Они будут храниться в специализированном холодильнике. Об этом рассказал директор ЦПМСП №2 Евгений Матвеев.

"Вакцина имеет особые условия хранения. Ее будут сохранять в специализированном холодильном оборудовании. С завтрашнего дня начнем вакцинировать медиков, которые работают в отделениях с больными коронавирусом. Прививки сделают сотрудникам городских больниц №1,4, 9 и БСМП", - отмечает врач.

В рамках первого этапа вакцинации, прививки получат медсотрудники и люди старше 85 лет. Вакцинация абсолютно бесплатная и добровольная.

Напомним, сегодня в Мариуполь также поступила партия экспресс-тестов на наличие антигенов COVID-19. Они

Категория: Экономика / Новости

 

Нічний експрес Київ-Маріуполь скоротив час у дорозі на годину - Криклій

Автор: Соб.инф от 2-03-2021, 11:33, посмотрело: 182, комментарии 0

Нічний експрес Київ-Маріуполь скоротив час у дорозі на годину - КриклійУ березні нічний експрес №10 Київ-Маріуполь скоротить час у дорозі на годину, про що свідчать відповідні зміни у розкладі руху поїздів "Укрзалізниці". Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"Із Києва до Маріуполя майже на годину швидше. Вже цього місяця Укрзалізниця презентує оновлений розклад курсування пасажирських поїздів", - написав Криклій.

Він додав, що згідно з новим розкладом, поїзд №9/10 "Приазов’я" сполученням Київ - Маріуполь буде прибувати до кінцевих пунктів призначення майже на годину раніше. З 28 березня потяги за цим маршрутом прибуватимуть майже на 1 годину раніше – на 57 хвилин у південно-східному напрямку та на 49 хвилин у північно-західному напрямку.

"Скоротити маршрут на 62 км, а, відповідно, і час руху

Категория: Экономика / Новости

 

Подорож з Маріуполя до Києва хочуть скоротити до десяти годин

Автор: Соб.инф от 28-02-2021, 20:37, посмотрело: 163, комментарии 0

Подорож з Маріуполя до Києва хочуть скоротити до десяти годинСкоротити час у дорозі з Маріуполя до інших ключових міст — таке завдання міської влади. Для цього реалізується ряд інфраструктурних проєктів. Про це в інтерв'ю телеканалу "Дом" розповів Маріупольський міський голова Вадим Бойченко.

Завдяки оновленню траси "Маріуполь — Запоріжжя" тривалість подорожі вже скорочена на дві години.

"У 2019 році ми отримали 130 км нової дороги "Маріуполь — Запоріжжя", яка скоротила час шляху. Наприклад, до аеропорту Запоріжжя, що зараз актуально для жителів Маріуполя, оскільки ми не маємо власного авіасполучення. І тепер на дві години ми економимо час у дорозі", — сказав Бойченко.

Цього року планують відремонтувати трасу "Маріуполь — Бердянськ", завершити ремонт дороги від Маріуполя до

Категория: Экономика / Новости

 

Инвестиции в Мариупольский торговый порт в 2020 году составили 130 млн грн - Барский

Автор: Соб.инф от 28-02-2021, 19:52, посмотрело: 140, комментарии 0

Инвестиции в Мариупольский торговый порт в 2020 году составили 130 млн грн - БарскийМариупольский порт один из немногих смог показать положительный результат по основным показателям в 2020 году и отработать с прибылью. В значительной мере этому способствовал рост грузопотока металлургической продукции, экспортная перевалка которой значительно выросла. Об этом в интервью Inventure рассказал и.о. директора ГП "Мариупольский морской торговый порт" Игорь Барский.

По итогам 2020 года ГП «ММТП» увеличил грузоперевалку на 7,8%, переработав 6,2 млн т. Прежде всего, на 24% выросли объемы грузопереработки металлопродукции – с 3774 тыс. т до 4689 тыс. т; на 19% – зерна: с 522 тыс. т до 623 тыс. т. Больше было перегружено масла подсолнечника и шрота, а также стройматериалов.

Расширилась география стран, куда из Мариупольского

Категория: Экономика / Новости

 

Вадим Бойченко рассказал о перспективах развития Мариуполя (фото)

Автор: Соб.инф от 26-02-2021, 19:51, посмотрело: 157, комментарии 0

Вадим Бойченко рассказал о перспективах развития Мариуполя (фото)На Раде развития громад и территорий, которая проходила в Киеве под председательством Президента Украины Владимира Зеленского, мэр рассказал о перспективах развития Мариуполя на ближайшее время. Об этом сообщает пресс-служба горсовета.

Среди успешно реализованных проектов Бойченко назвал - поддержку ОСМД, создание современной транспортной модели, перезагрузку коммунальных предприятий, открытие центров предоставления административных услуг, развитие массового спорта. Он также отметил, что инвестиционная поддержка в размере 160 млн евро от международных партнеров была направлена на развитие муниципального транспорта и модернизацию системы водоснабжения.

Мэр подчеркнул, что для развития города необходимо решить логистические вопросы – это обновление всего

Категория: Экономика / Новости

 

В Мариуполе ликвидируют районные центры соцслужб

Автор: Соб.инф от 25-02-2021, 18:59, посмотрело: 202, комментарии 0

В Мариуполе ликвидируют районные центры соцслужбВ Мариуполе намерены ликвидировать Кальмиусский, Левобережный, Приморский и Центральный районные центры социальных служб для семьи, детей и молодежи городского совета. Их функции по предоставлению социальных услуг и помощи тем, кто пребывает в сложных жизненных обстоятельствах передадут в единый Центр социальных служб. Об этом сообщает "Приазовский рабочий".

"Ликвидируются четыре юридических лица и остается лишь одно – Центр социальных служб. Это позволит сконцентрировать ресурсы и ввести новые сервисы. В том числе организовать приют и службу социально-психологической помощи для тех членов Мариупольской городской территориальной громады, кто пострадал от домашнего насилия; ввести мобильные бригады социально-психологической помощи", - рассказала директор департамента социальной защиты населения

Категория: Экономика / Новости

 
Назад Вперед