» » Посол Франції в Маріуполі підписала грант для дітей сімей-переселенців

 
 
 

Посол Франції в Маріуполі підписала грант для дітей сімей-переселенців

Автор: Соб.инф от 12-07-2018, 12:45, посмотрело: 20

0 Посол Франції в Маріуполі підписала грант для дітей сімей-переселенцівНадзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон підписала в Маріуполі грантову угоду з Благодійним фондом «Карітас» на реалізацію проекту інтеграції дітей сімей-переселенців. Про це в середу повідомили в Маріупольській міській раді.

«Сьогодні Маріуполь з робочим візитом відвідала делегація на чолі з послом Франції в Україні Ізабель Дюмон. Вона разом із заступником міського голови Ксенією Суховою відвідала соціальний центр. Посол підписала грантову угоду з «Карітас» на реалізацію проекту. Він спрямований на інтеграцію в суспільство дітей внутрішньо переміщених осіб», - повідомили в Маріупольській міській раді.

Повідомляється, що на базі даного соціального центру працює проект «Простір підтримки», в його рамках створена спеціалізована дитяча кімната. Щоб підсилити її роботу, «Карітас» взяв участь у грантовому конкурсі Посольства Франції. І сьогодні французька сторона закріпила співпрацю з благодійним фондом - Дюмон підписала грантову угоду, спрямовану на впровадження проекту з інтеграції дітей-переселенців у суспільство.

У гранті прописано надання технічної підтримки для того, щоб перебування у дитячій кімнаті було інтерактивним, сучасним і цікавим.

У міськраді уточнили, що в Маріуполі Благодійний фонд «Карітас» розпочав свою роботу з серпня 2015 року. За цей час втілені в життя проекти з психосоціальної, медичної, гуманітарної, ресурсної підтримки корінних маріупольців, у тому числі жителів селищ, які знаходяться на лінії розмежування, та переселенців. Серед них - відкриття «Соціальної їдальні», проведення навчання для фахівців соціальної сфери за інноваційними практиками соцдопомоги, а також програми з навчання переселенців для отримання нових професій і гранти на відкриття бізнесу.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *