» » Порошенко оголосив про завершення АТО на Донбасі

 
 
 

Порошенко оголосив про завершення АТО на Донбасі

Автор: Соб.инф от 30-04-2018, 18:16, посмотрело: 55

0 Порошенко оголосив про завершення АТО на ДонбасіПрезидент України Петро Порошенко офіційно оголосив про завершення антитерористичної операції на Донбасі і початку Операції об'єднаних сил. Передає "Інтерфакс-Україна".

"Антитерористична операція на території Донецької та Луганської областей завершується. Ми зараз починаємо військову операцію під керівництвом Збройних сил України для забезпечення захисту територіальної цілісності, суверенітету і незалежності нашої держави. АТО закінчилося, протистояння агресії, відсіч російському агресору завершиться тоді, коли буде звільнений останній клаптик української землі, при чому як на території Донецької та Луганської областей, так і на території окупованого Криму ", - заявив Порошенко, пров едает "Інтерфакс-Україна".

За його словами, за 4 роки АТО виконала свої завдання в умовах дій підготовлених і підтримуваних Росією терористів на Донбасі.

А в 2017 році світ визнав факт російської агресії, що дало можливість Україні законодавчо уточнити стратегічні завдання та правові основи боротьби проти агресії.

"Цим указом вводиться в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про скасування формату широкомасштабної антитерористичної операції, яка була введена в 2014 році. АТО закінчено", - підкреслив президент.

Порошенко додав, що звільнення Донбасу буде здійснюватися політико-дипломатичним шляхом. Однак, в разі необхідності буде відкриватися вогонь.

"Примус Росії виконати мінські домовленості. Забезпечення в першу чергу реалізації безпекового пакета мінських угод включно з гарантованим режимом припинення вогню, відведенням бажано на територію РФ артилерії, танків, систем залпового вогню, мінометів, заборонених мінських угодами. Українські дипломати і я, як президент, зроблять все можливе, щоб забезпечити введення формату миротворців, які посилять безпечний контингент і створять необхідні умови для відновлення нормального життя" , - заявив президент.

За словами Порошенка, якщо ворог перейде в широкомасштабний наступ, Україна повинна дати відсіч і взяти участь в стратегічної оборонної операції.

Український глава передав повноваження керівництва операцією об'єднаних сил призначеного командуючому Об'єднаних сил генерал-лейтенанту Сергію Наєв. Крім того, Порошенко доручив начальнику Генштабу Віктору Муженко "забезпечити стратегічне керівництво силами і засобами Збройних сил України, інших складових сил оборони, залучених до проведення операції об'єднаних сил на території Донецької та Луганської областей і забезпечити їх абсолютно ефективну жорстку координацію".

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *