» » На Донеччині з’явиться бригада територіальної оборони

 
 
 

На Донеччині з’явиться бригада територіальної оборони

Автор: Соб.инф от 27-04-2018, 18:54, посмотрело: 34

0 На Донеччині з’явиться бригада територіальної оборониНовий орган – бригада територіальної оборони – невдовзі з’явиться Донеччині. Вона залучатиметься до протидії російській агресії та у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Про це заявив голова Донецької ОДА Павло Жебрівський в facebook.

Зокрема, за його словами, передові підрозділи бригади територіальної оборони розташовуватимуться у Краматорську, Покровську, Бахмуті та два – у Маріуполі. Відповідну програму формування затвердили на засіданні колегії Донецької обласної державної адміністрації 26 квітня.

"На реалізацію програми у 2018-2019 роках запланували спрямувати 23,6 млн гривень, у тому числі з обласного бюджету – 5 млн грн, 4 млн грн – з бюджету районів, решту – з бюджетів міст та об'єднаних територіальних громад", – розповів Жебрівський.

Він додав, що за інформацією військового комісара Донецького обласного комісаріату полковника Олександра Сергєєва, бригаду очолить “бойовий офіцер, який пройшов АТО, має поранення та нагороди”.

"Поставив задачу, щоб бригада самооборони Донеччини за виправкою, професійністю та оснащенням була не гірше, а навіть краще, аніж бригади Збройних Сил України. Особовий склад залучатиметься до активних дій у разі загострення російської агресії, а також у випадках виникнення надзвичайних ситуацій", – додав очільник Донеччини.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *