» » Поліція Донеччини презентує віртуальний тур по UASC (відео)

 
 
 

Поліція Донеччини презентує віртуальний тур по UASC (відео)

Автор: Соб.инф от 25-12-2017, 19:14, посмотрело: 29

0 Поліція Донеччини презентує віртуальний тур по UASC (відео)Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), побудований на новітніх інтелектуальних технологіях, було відкрито на Донеччині рівно рік тому, 24 грудня 2016 року. А сьогодні він взятий за основу системи безпеки для всієї України. Повідомляє поліція Донеччини.

"Аналітичний центр створювався за прикладом системи безпеки Абу-Дабі та став першим в Україні підрозділом, основаним на смарт-технологіях. Схожі системи є в Сингапурі, Лондоні, а зараз – і в Маріуполі", - відзначають поліцейські.

Інтелектуальне програмне забезпечення було розроблене спеціально для потреб поліції регіону, де йдуть бойові дії. Воно дозволяє якомога швидко реагувати на події, попереджувати правопорушення та розкривати злочини у перші години після скоєння.

Цікаві цифри: програма має 700 функцій; вже працюють понад 60 інтелектуальних відеокамер. До кінця року їх кількість планується збільшити до 100; за 15 секунд камера розпізнає небезпеку та надсилає до центру сигнал тривоги; обробка виклику та спрямування на допомогу наряду поліції займає 3-5 хвилин; з впровадженням UASC кількість звернень в поліцію збільшилася вдвічі.

У співпраці з місцевими громадами та ПРООН камери інтелектуального відеоспостереження встановлені в Маріуполі, Покровську, Великій Новосілці, Слов’янську та прифронтовому Новгородському.

Наприклад, у Маріуполі угонщик був затриманий відразу після скоєння злочину. За допомогою інтелектуальних камер розкрито понад 50 тяжких злочинів.

Сьогодні до системи безпеки UASC може підключитися будь-яка людина на території Донеччини та Закарпаття, а незабаром – і всієї країни. Для цього потрібен лише смартфон з виходом в інтернет, на який встановлений мобільний додаток «Поліція 102».

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *