» » Німеччина надала понад €14 млн на забезпечення водою мешканців "сірої" зони Донбасу

 
 
 

Німеччина надала понад €14 млн на забезпечення водою мешканців "сірої" зони Донбасу

Автор: Соб.инф от 12-12-2017, 16:58, посмотрело: 26

0 Німеччина надала понад €14 млн на забезпечення водою мешканців "сірої" зони ДонбасуУряд Німеччини надав Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ додатково 14,3 млн євро для поліпшення доступу до води громад, які проживають уздовж лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях. Про це заявили сьогодні, 12 грудня, під час прес-конференції в Києві, організованій Посольством Німеччини в Україні, Німецьким банком розвитку KfW та ЮНІСЕФ.

Лише в 2017 році, за інформацією Дитячого фонду ООН, від перебоїв водопостачання та відсутності належних санітарних умов постраждали понад 3 мільйони осіб у регіоні.

"Сьогодні ми оголошуємо про надання додаткового фінансування в обсязі 14,3 млн євро, що буде спрямовано на забезпечення постійного доступу до води для 2,5 мільйонів осіб на сході України протягом 2018-2019 років. Новий проект включатиме і невідкладні, і довгострокові заходи", – підкреслив Вольфганг Біндсейл, Заступник голови місії Посольства Німеччини в Україні.

Зокрема, дворічний проект спрямовано на надання підтримки первинним та вторинним водопостачальникам у 15 районах Донецької та Луганської областей, підвищення стійкості громад та надання допомоги найбільш уразливим сім’ям у підтриманні гігієни. Крім того, ЮНІСЕФ продовжить працювати з партнерами, у тому числі з органами влади та комунальними підприємствами, для поліпшення мережі водопостачання шляхом надання нових труб та обладнання для насосних станцій.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *