» » Російські війська навряд чи покинуть окуповану частину України найближчим часом - Волкер

 
 
 

Російські війська навряд чи покинуть окуповану частину України найближчим часом - Волкер

Автор: Соб.инф от 9-12-2017, 07:27, посмотрело: 427

1 Російські війська навряд чи покинуть окуповану частину України найближчим часом - ВолкерРосійські війська навряд чи покинуть окуповану частину України найближчим часом. Хоча саме цього домагаються міжнародні партнери України. Про це заявив спецпредставник США з питань України Курт Волкер на прес-конференції за підсумками зустрічі Ради міністрів країн ОБСЄ у Відні.

"Я не вірю, що Росія вже вирішила вивести війська зі Сходу України. Ми сподіваємося, що Росія у кінцевому підсумку ухвалить це рішення, але до цього ще не дійшли", – сказав Волкер.

Також він зазначив, що ідея миротворців - у тому, що вони потрібні для безпеки в регіоні і для виконання критичних пунктів Мінських угод. У той же час пропозиція Росії щодо надання охорони спостерігачам ОБСЄ не відповідає цим завданням. В Кремлі фактично пропонують залишити їхні війська на території Донбасу і надалі давати їм контролювати частину кордону України. Що суперечить Мінським угодам.

Волкер підкреслив, що фундаментальна відмінність міжнародної миротворчої місії полягає в тому, що вона не передбачає присутності важкого озброєння і дасть можливість Україні контролювати свій кордон.

"Зараз немає жодного контролю кордону на окупованій території. Це треба припинити. Міжнародні сили зможуть його контролювати. Крім того, за присутності миротворчої місії спостерігачі ОБСЄ зможуть в повному обсязі виконувати свою роботу", - сказав Волкер.

В той же час Волкер визнав, що без російської згоди миротворців на Донбасі не буде. "Миротворчої місії не буде, якщо Росія на це не погодиться", - зазначив він.

При цьому, за словами Курта Волкера, Путін – "єдина людина, яка у Росії виносить рішення". Помічника президента РФ Владислава Суркова Волкер назвав "дуже розумним, вправним та важливим співрозмовником".

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 1 комментарий
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
13 декабря 2017 23:01

tiaceoNeor

Цитата
  • Группа: Посетители
  • Регистрация: 13.12.2017
  • Статус: Пользователь offline
 
? --- . , fifa 15 launcher exe fifa


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *