» » У Приазов'ї прикордонники провели навчання з відбиття агресії з моря (фото)

 
 
 

У Приазов'ї прикордонники провели навчання з відбиття агресії з моря (фото)

Автор: Соб.инф от 27-09-2018, 07:50, посмотрело: 35

1 У Приазов'ї прикордонники провели навчання з відбиття агресії з моря (фото)На узбережжі Азовського моря проведено спільні тактичні навчання по відбиттю та стримуванню агресії з моря. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Прикордонники зазначають, що у ході навчань екіпажі бронеавтомобілів "Хамвеї" та танкові підрозділи Збройних сил України ввиконували завданя щодо оборони узбережжя та знищення надводних цілей і морського десанту противника.

Снайперські групи закріпили навички дій в різних умовах обстановки, кулеметники підвищили точність стрільби в русі та із укріплень, а водії броньованих «Хамвеїв» удосконалили майстерність керування.

Особливу увагу на навчаннях було приділено питанням тактичної медицини, а саме наданню домедичної допомоги на полі бою та евакуації поранених з під вогню противника.
У Приазов'ї прикордонники провели навчання з відбиття агресії з моря (фото)
Спільні навчання з відбиття можливої агресії з моря з підтриманням належної взаємодії між підрозділами Об’єднаних сил триватимуть й надалі.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 14 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
28 сентября 2018 17:54

libendeand

Цитата
  • Группа: Посетители
  • Регистрация: 28.09.2018
  • Статус: Пользователь offline
 
[url=http://semoje.yellowstoner.com/3a52b] [/url] [url=http://gibi.ebookcoverdesignawards.com/dcad8f6c] 12 [/url] Brick rigs Zemiabet kago floutty hydrordvard


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *