» » Військові США підтримають Україну в Азовському морі

 
 
 

Військові США підтримають Україну в Азовському морі

Автор: Соб.инф от 19-09-2018, 14:53, посмотрело: 66

1 Військові США підтримають Україну в Азовському моріКомандувач 6-м флотом Сполучених Штатів Америки віце-адмірал Ліза Франчетті запевнила українську сторону в підтримці країни і її національного флоту. Про це заявив речник Міноборони України полковник Дмитро Гуцуляк під час брифінгу.

За його словами, обмін думками відбувся під час зустрічі заступника командувача Військово-Морських Сил ЗС України з бойової підготовки контр-адмірала Олексія Неїжпапи із командувачем 6-м флотом Сполучених Штатів Америки віце-адміралом Лізою Франчетті на конференції в Італії.

"Американська сторона запевнила у своїй підтримці України та її національного флоту, наголосила на продовженні співробітництва у сфері підготовки Військово-Морських сил ЗС України та допомозі в нарощуванні їхніх спроможностей", - зазначив він.

При цьому він додав, що в Італії представники Військово-Морських сил ЗС України беруть участь у конференції з планування концепції українсько-американського навчання "Сі Бриз — 2019".

На цьому заході мають бути визначені сценарій, час та місце проведення, попередній склад учасників та навчальних цілей майбутніх міжнародних маневрів.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 14 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
28 сентября 2018 18:34

libendeand

Цитата
  • Группа: Посетители
  • Регистрация: 28.09.2018
  • Статус: Пользователь offline
 
[url=http://ginove.canigetatranslator.com/62ab46] [/url] [url=http://teval.anoncards.com/09d8e2] [/url] [url=http://jelop.ebookcoverdesignawards.com/06df9c7] 15 [/url] Idetedychophync tug Hoagueobligue Gybrillnoivoxy


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *