» » Франція надала допомогу лікарням Донбасу (фото)

 
 
 

Франція надала допомогу лікарням Донбасу (фото)

Автор: Соб.инф от 28-08-2018, 20:40, посмотрело: 30

1 Франція надала допомогу лікарням Донбасу (фото)Медичне обладнання як гуманітарну допомогу отримали міська лікарня та військовий шпиталь Світлодарська (Донецька область) від Асоціації "Медична та благодійна допомога Франція - Україна". Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"Саме для Світлодарської міської лікарні, а також одного з військових шпиталів, що розташований в районі проведення операції Об'єднаних сил, українські військові та керівництво французької благодійної асоціації привезли черговий кількатонний вантаж. Зокрема, це були медикалізовані ліжка й каталки, матраци й охолоджуючі наматрацники, приліжкові столики для харчування і тумби, крісла й стільці, ваги та масажні апарати, стійки, манометри та багато іншого. Лише Світлодарська міська лікарня сьогодні отримала медичного майна майже на 150 тисяч гривень", - йдеться у повідомленні.
Франція надала допомогу лікарням Донбасу (фото)
Започаткована кілька місяців тому стратегічна гуманітарна ініціатива "Допомога - Схід" ініційована командувачем Об'єднаних сил генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим для населення прифронтової зони Донбасу.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 0 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
20 сентября 2018 23:14

noroubops

Цитата
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
 
[url=http://wewi.letschillapp.com/41649] 2 [/url] [url=http://majaj.casinowizard.info/98065] [/url] 2015 adheneSauNd GreekDum troulsegoleJago Falolawl fakDiaterrorce deettyfak


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *