» » У ЛНР і ДНР скасували вибори "депутатів" і керівників "республік"

 
 
 

У ЛНР і ДНР скасували вибори "депутатів" і керівників "республік"

Автор: Соб.инф от 21-08-2018, 10:53, посмотрело: 78

1 У ЛНР і ДНР скасували вибори "депутатів" і керівників "республік"Осінні "Вибори" в самопроголошених ЛНР і ДНР перенесли на невизначений термін. Про це повідомляє РБК з посиланням на свої джерела.

Так, за словами одного зі співрозмовників видання, "вибори" в "республіках" відкладуть "за сукупністю різних факторів". У їх числі він назвав відсутність необхідності в переобранні "депутатів" і керівників "республік", а також ризики для мінських переговорів і можливість введення нових санкцій.

В результаті реальної підготовки до виборів в республіках в останні місяці не було, уточнили джерела РБК. За їх словами, на цей процес не було виділено фінансування, не було й немає прямих вказівок по проведенню з Москви.

Стверджується, що скоро про скасування "виборів" в ЛНР і ДНР оголосять офіційно.

"Проведення виборів доцільно, коли вони вирішують проблеми, а не створюють", - заявив Олексій Чеснаков, директор Центру політичної кон'юнктури.

У свою чергу керівник українського Центру прикладних політичних досліджень Володимир Фесенко вважає, що вибори в самопроголошених республіках могли б привести і до військового загострення на сході України, так само як вибори в листопаді 2014 року зірвали перші мінські угоди і привели до активізації бойових дій.

Категория: Военный конфликт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 0 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
20 сентября 2018 17:08

noroubops

Цитата
  • Группа: Гости
  • Регистрация: --
  • Статус:
 
[url=http://tipo.mustard-relics.com/566d41e] [/url] wine android [url=http://nuvis.chriscullins.net/e2c4cbef] [/url] gypecern Gegeduept NUMROLIELUGBUM Type Heastybumnsuems Aculgecy


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *