» » У Маріуполі відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное

У Маріуполі відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное

Автор: Соб.инф от 4-06-2018, 09:07, посмотрело: 30

2 У Маріуполі відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каноеУ Маріуполі відбувся чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное серед юніорів, молоді та дорослих. У змаганнях брало участь близько 50 осіб в різних вікових групах.

Переможцем серед юніорів став Олексій Микула. Серед юнаків кращим став Роман Клюц Серед молодших юнаків - Владислав Махсма.

Призерами змагань стали 15 спортсменів, які були нагороджені кубками, медалями та грамотами Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради.

Також на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді Маріуполь представляв Святослав Беспалов. Він є вихованцем КДЮСШ «Атлетик». На різних дистанціях спортсмен посів 2, 3, 5 і 7 місця.

Тренують Святослава Беспалова Зоя Миколаївна Венгер і Олександр Олександрович Коньков.

Категория: Спорт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.