» » У Маріуполі пройшла щорічна регата "Олімпійські надії Азов’я"

У Маріуполі пройшла щорічна регата "Олімпійські надії Азов’я"

Автор: Алексей от 22-08-2018, 10:18, посмотрело: 41

1 У Маріуполі пройшла щорічна регата "Олімпійські надії Азов’я"З 12 по 20 серпня 11 крейсерських яхт взяли участь в гонці на дистанції Маріуполь-Бердянськ-Обіточна Коса-Бердянськ-Маріуполь. Регата проводиться щороку і присвячена пам'яті видатного маріупольця В. Лепорського. Повідомляє Югінформ.

Участь в змаганнях взяли понад 80 спортсменів різних вікових груп з Маріуполя та Бердянська. Діти і юнаки змагалися за трикутною дистанцією в акваторії Маріуполя в класах яхт "Оптиміст", "Кадет" і "Луч-М".

Як повідомляють в яхт клубі, серед крейсерських човнів в першій заліковій групі перемогу здобула яхта "Грего", друге місце – "Левант", а третє – "Меотида". У другій групі на першому місці яхта "Фаворит", на другому – "Арк", на третьому – "Ніка". У третій групі місця розподілилися наступним чином: перше місце – "Сіріус", друге місце – "Атей", третє – яхта "Аріель".

В класі "Оптиміст" в молодшій групі серед дівчат переможцями і призерами стали: Катя Філімонова (1 місце), Влада Іванова (2 місце) та Дар’я Шейко (3 місце). У цій же категорії змагалися і юнаки. Так, Володимир Гринюк став першим, на другому місці Іван Озеров, а не третьому – Михайло Сутирін. У старшій групі серед юнаків здобув пальму першості Михайло Бабич, на другому місці – Михайло Кириченко, а на третьому – Микита Якименко.

У класі "Кадет" першими стали Микола Сірий та Іван Ридін, в "Луч-М" перемогу здобув Вадим Окладников.

Категория: Спорт

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.