» » При в'їзді у Маріуполь реалізують арт-об'єкт вартістю 6 млн гривень

 
 
 

При в'їзді у Маріуполь реалізують арт-об'єкт вартістю 6 млн гривень

Автор: Соб.инф от 7-09-2018, 18:46, посмотрело: 52

0 При в'їзді у Маріуполь реалізують арт-об'єкт вартістю 6 млн гривеньНа трасі Маріуполь-Мангуш ведеться монтаж монтаж групи арт-об'єктів. Планується створення «грецького майданчика» з назвою міста на грецькому та українською мовами, а також установка скульптури засновника міста Митрополита Ігнатія. Повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами секретаря Маріупольської міської ради Степана Махсми, ідея створення належала активістами Маріуполя. «Відповідно, ми розробили проект. І ось спільними зусиллями за допомогою фінансової підтримки Фонду розвитку Маріуполя, за допомогою міської ради ми сьогодні реалізуємо цей проект. Буде ще одне місце, де можна зробити гарне селфі, яке буде нагадувати всім заїжджати в місто і виїжджають, що вони були в Маріуполі», - зазначив він.

Загальна вартість проекту 6 млн грн. На сьогоднішній день вже завершено перший етап робіт - монтаж грецького майданчика. Крім цього, на розділовій смузі в центрі встановлять пам'ятник засновнику міста Митрополиту Ігнатію.

Також, у інсталяцій з'являться місця відпочинку, зелені насадження і сучасні підсвічування від сонячних батарей. Офіційне відкриття в'їзної групи відбудеться в день 20-річчя канонізації митрополита Ігнатія - 15 листопада.

Категория: Культура

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *