» » До Маріуполя прибула чергова партія гумдопомоги для медичних установ (фото)

 
 
 

До Маріуполя прибула чергова партія гумдопомоги для медичних установ (фото)

Автор: Соб.инф от 5-07-2018, 09:33, посмотрело: 22

0 До Маріуполя прибула чергова партія гумдопомоги для медичних установ (фото)Обласна лікарня інтенсивного лікування Маріуполя отримала від Уряду Австрії гуманітарну допомогу. Отримано 53 функціональні ліжка. Вони будуть розподілені по відділеннях лікарні і в першу чергу - в відділення неврології. Повідомляє прес-служба міськради.

Функціональне ліжко - це ліжко зі спеціальною конструкцією. Її відмінною рисою є наявність секцій, які змінюють кут нахилу.

«Нам передали 53 функціональні ліжка. Це не нові ліжка, але в дуже хорошому стані. В першу чергу їх отримають неврологія, нейрохірургія і нейрореанімацію, потім інші відділення в міру необхідності », - зазначила головний лікар Обласної Лікарні Інтенсивного Лікування Маріуполя Ольга Голубченко.

Представник волонтерської організації, завдяки якій медична гуманітарна допомога прибула до Маріуполя, розповіла, що Маріуполь не в перший раз отримує подібну допомогу. Це вже 13 фура з 2015 року. Раніше такі ліжка привозилися в Лікарню швидкої медичної допомоги. І зараз йде процес оформлення митних документів ще на одну машину з гуманітарною допомогою для дитячих відділень лікарень міста.
До Маріуполя прибула чергова партія гумдопомоги для медичних установ (фото)
До Маріуполя прибула чергова партія гумдопомоги для медичних установ (фото)

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *