» » "Куркулі" Донеччини показали як витрачають виграні гроші (фото)

 
 
 

"Куркулі" Донеччини показали як витрачають виграні гроші (фото)

Автор: Соб.инф от 20-04-2018, 11:13, посмотрело: 60

0 "Куркулі" Донеччини показали як витрачають виграні гроші (фото)Голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський відвідав чотири куркульських господарства: у селищах Дерилове, Лозове та два у Лимані.

Пані Наталья Гайдук з Дерилового (Лиманський район) має 5 дітей і при цьому веде фермерське господарство. В рамках конкурсу вона отримала 500 тисяч гривень підтримки, закупила корів, отримує молоко, облаштувала приміщення з обстеження його якості та налагодила реалізацію. На своєму міні-підприємстві пані Наталя створила 1 робоче місце, планує відкрити ще 3.

Ветеран АТО з Лозового Юрій Улітін - майстер з обслуговування та ремонту автомобілів. Він написав проект всього на 58,5 тисяч гривень - зізнається, що не вірив у те, що отримає гроші. Але від проекту ДонОДА «Український донецький куркуль» гроші отримав, і придбав на них інструменти для шиномонтажу та будівельні матеріали. Про його золоті руки слава йде далеко, до нього на обслуговування приганяють свої автівки водії не лише з Лиману, а й зі Слов’янска та Краматорська. Шиномонтажне господарство лозівського куркуля перспективне. Є віра в те, що отримати кошти реально, то ж готує документи на розширення свого бізнесу - вже на більшу суму.
"Куркулі" Донеччини показали як витрачають виграні гроші (фото)
Валентин Ткачук отримав 345 тисяч гривень на придбання апарату УЗД для діагностики тварин у своїй ветеринарній клініці. Клініка невеличка, розташовується в орендованому приміщенні, але клієнтів багато - Валентин кваліфікований спеціаліст, вдосконалював своє ремесло в Америці та Італії. Вже створив 1 робоче місце, планує ще два, працює над придбанням постійного приміщення під клініку.
"Куркулі" Донеччини показали як витрачають виграні гроші (фото)
Олександр Зінковський з Лиману - гарний приклад того, що куркулі можуть конкурувати навіть з комунальними підприємствами та навіть в обслуговуванні бюджетних установ. Олександр взяв 428 тисяч гривень на придбання сміттєвозу й організував вивезення сміття з приватного сектору Лиману та шкіл і дитячих закладів. Займається й вторинною сировиною. У його бізнесі задіяно 4 працівників, одне робоче місце він створив у рамках проекту «Український донецький куркуль».

"Задоволений тим, як куркулі, яких відвідав сьогодні, ведуть свої господарства. Переконаний: якщо у громадах є такі люди, Лиманщина має величезну перспективу", - зазначив Павло Жебрівський.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *