» » Влітку на Донеччині планують відкрити завод з виробництва олії і новий елеватор

 
 
 

Влітку на Донеччині планують відкрити завод з виробництва олії і новий елеватор

Автор: Соб.инф от 10-01-2018, 15:31, посмотрело: 29

0 Влітку на Донеччині планують відкрити завод з виробництва олії і новий елеваторДо середини 2018 року в Покровську Донецької області, що підконтрольний Україні, очікується введення в експлуатацію першого в регіоні комплексного агропромислового підприємства з елеватором. Про це повідомляє Шахтарський край.

За словами міського голови Руслана Требушкіна, елеватор, який побудують в складі агрокомплексу буде мати обсяг зберігання зерна до 40–60 тис. тонн.

«Напевно, мало хто знає — у нас в місті будується елеватор для зберігання зерна і насіння соняшнику. Планується, що протягом двох-трьох років обсяг складованого там сировини буде збільшуватися з 12–20 до 60 тис. тонн. Крім цього, в місті Покровську буде єдиний в регіоні олієпереробний завод з унікальним обладнанням. Вироблена на ньому олія буде продаватися по всьому світу», — розповів глава міста.

За словами Руслана Требушкіна, комплекс зводиться в рамках інвестиційного проекту. Загальні будівельні роботи планується завершити протягом декількох місяців, і завод може запрацювати вже влітку — до початку збору нового врожаю.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *