» » "Метінвест" інвестує у модернізацію близько 33 мільярдів гривень

 
 
 

"Метінвест" інвестує у модернізацію близько 33 мільярдів гривень

Автор: Соб.инф от 24-09-2018, 19:04, посмотрело: 69

1 "Метінвест" інвестує у модернізацію близько 33 мільярдів гривеньУ цьому році найбільший виробник сталі в Україні – група "Метінвест", скерує на інвестиції в технічне переозброєння і модернізацію виробництва близько 33 мільярди гривень. Загалом усі предприємства гірничо-металургійного комплексу України витратять на ці цілі більше 40 мільярдів гривень. Про це розповів голова Федерації металургів України Сергій Біленький. Повідомляє "Мінпром".

За його словами, крім "Метінвеста" модернізацію очікує комбінат «АрселорМіттал Кривий Ріг», де планують освоїти в поточному році 10 мільярдів гривень інвестицій. Решта підприємств планують скерувати на ці заходи не менше 3-4 мільярдів гривень.

Біленький уточнив, що, перш за все, інвестиції скеровуються на технологічне переозброєння діючих підприємств. Він додав, що «інвестиції дозволяють українським підприємствам зберегти конкурентоздатність в умовах зростання конкуренції на світових ринках.

Нагадаємо, російський олігарх Сергій Курченко отримав повний контроль над промисловими підприємствами тимчасово окупованих територій Донбасу.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
<
  • 14 комментариев
  • 0 публикаций
  • ICQ: {icq}
28 сентября 2018 18:04

libendeand

Цитата
  • Группа: Посетители
  • Регистрация: 28.09.2018
  • Статус: Пользователь offline
 
[url=http://vejimof.etchasketchwatch.com/fce9ad4] [/url] [url=http://gejagos.dangoldwater.com/53589c7] [/url] [url=http://xixur.vastmarinesolutions.com/ecc49] [/url] Kninagshauh alaclebab unarty Chaniaparp


Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *