» » У Мариуполь прибула Міністр закордонних справ Норвегії Іне Серейде

 
 
 

У Мариуполь прибула Міністр закордонних справ Норвегії Іне Серейде

Автор: Соб.инф от 5-09-2018, 22:19, посмотрело: 24

0 У Мариуполь прибула Міністр закордонних справ Норвегії Іне СерейдеМіністр Норвегії вперше відвідала Україну. Візит у нашу країну вона почала з Донецької області в супроводі заступника Міністра закордонних справ України Василія Боднара та Посла України в Норвегії В'ячеслава Яцюка. Делегація побувала на контрольно-пропускному пункті "Пищевик" та школі в Талаковці.

Міністр закордонних справ Королівства Норвегія Іне Серейде ознайомився з роботою контрольно-пропускного пункту «Пищевик», де поспілкувалась з прикордонниками, керівництвом області та міста. А оскільки Норвегія реалізує проект «Безпечна школа» і працює над тим, щоб Україна перейняла цю практику, вона відвідала школу в селищі Талакова.

«Це мій перший візит у Маріуполь. Ми тут з гуманітарною місією і будемо продовжувати работу у цій сфері, допомагаючи тим, хто потребує», - підкреслила Іне Серейде.

Василь Боднар розповів, що Норвегия бачить в Україні інвестиційний потенціал для створення нових робочих місць та реалізації конкретних проектів, перш за все - це поновлювальна енергетика.

«Норвегія - один з партнерів України. Держава надає як політичну, так и практичну допомогу. Щорічно наша країна отримує 25 миллионов доларів допомоги. Для країни з населенням 5 миллионов чоловік це значна сума», - зазначила заступник Міністра закордонних справ України.

За словами В'ячеслава Яцюка, не можна недооцінювати допомогу Норвегії. «Однією з важливих напрямків допомоги є гуманітарна. Вона спрямована на подолання гуманітарних наслідків військових дій, а також фінансує Норвезьку раду по питанням справ біженців, ряд проектів по розмінуванню. І до речі, Україну і Норвегію об'єднують дуже глибокі історичні зв'язки. Є яскравий факт - одна з дочок Ярослава Мудрого, Елізавета, була одружена з королем Норвегии Гаральдом III Суворим», - розповів Посол України в Норвегії.

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *