» » «Метінвест» Ахметова купив 25% акцій Донецького металургійного заводу

 
 
 

«Метінвест» Ахметова купив 25% акцій Донецького металургійного заводу

Автор: Соб.инф от 9-08-2018, 20:31, посмотрело: 26

0 «Метінвест» Ахметова купив 25% акцій Донецького металургійного заводуКомпанія Fintest Trading Co Limited (Кіпр), що володіє 100% акцій «Донецьксталь-металургійний завод», продала майже за 24,9% своїх акцій компаній Metinvest B. V., Altana Ltd, Misandyco Holdings Ltd і Treimur Investments Ltd., і вийшла зі складу акціонерів підприємства. Про це йдеться в повідомленні підприємства в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляє Інтерфакс.

Згідно з повідомленням, частка Fintest Trading Co Limited в підприємстві знизилася до нуля в результаті продажу акцій третім особам на вторинному ринку. При цьому відсутня інформація про осіб, що входять до ланцюга володіння корпоративними правами юридичної особи і через яких особа розпоряджається акціями.

«Донецьксталь-металургійний завод» створено в 2002 році на базі доменного і мартенівського цехів Донецького металургійного заводу. Підприємство входить до групи «Донецьксталь», підконтрольної бізнесменові Віктору Нусенкісу, яка є одним із найбільших виробників комерційного високоякісного концентрату коксівного вугілля, коксу і металопродукції.

В кінці лютого 2017 року «Донецьксталь-металургійний завод» повністю зупинив виробничий процес через блокаду зони АТО.

З серпня 2014 року «Донецьксталь-металургійний завод» працював з тимчасовими перебоями, як і більшість підприємств сходу України, що пов'язано з проблемами постачання сировини, відвантаження готової продукції, які виникли через активні бойові дії на Донбасі.

Нагадаємо, в серпні гірничо-металургійна група “Метінвест” Ріната Ахметова і Вадима Новінського опосередковано увійшла до складу акціонерів ПАТ “Шахтоуправління “Покровське”, яке є найбільшим виробником коксівного вугілля в Україні.

Згідно з даними, з другого кварталу 2017 року 57,29% акцій “Покровське” переведені з ПрАТ “Донецьксталь” – металургійний завод” на ТОВ “Індастріал коал холдинг” (ICH, Київ). При цьому 24,99% ICH на сьогодні належить Metinvest BV (Нідерланди).

Категория: Экономика / Новости

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *